Basketbal

Autor: Andrea Bérešová | 8.11.2011 o 19:39 | (upravené 8.11.2011 o 20:00) Karma článku: 1,93 | Prečítané:  309x

Pre mňa šport, ktorý som na strednej škole nenávidela a teraz na vysokej, ako je to? :-D Plná energie, endorfínov, relaxu, potom spotená a hladná, opadol stres, všetky nervy sú preč, ako by povedala kamoška:,,Je to super, ale chcelo by to ešte boxerský mech!!!"

Basketbal bol počas môjho štúdia na strednej škole športom, ktorý som nemala rada, oveľa viac som sa vedela vyblázniť pri volejbale, či florbale. Tvorili sme len dievčenský tým a celé štyri roky sme sa dobrý babský kolektív vedeli pri rôznych športoch zabaviť.

Na baníckej fakulte sme mali povinné 4 semestre telesnej výchovy na bakalárskom štúdiu a so spolužiakom sme ich dostatočne využili na absolvovanie výletu a zápočtu v jednom, kde sme si zvolili turistiku a navštívili sme zaujímavé lokality - Malinô Brdo v Ružomberku, Izru, Zádiel a Turniansku Novú Ves, Jahodnú v Košiciach, vodnú nádrž Starina, výhliadkovú vežu v Košiciach, Zoo v Kavečanoch, či hrad Krásna Hôrka. Posledný semester sme sa venovali bowlingu.

Teraz na inžinierskom štúdiu máme opäť povinné 2 semestre telesnej výchovy, nič nám v rozvrhu nesedelo, tak som vymyslela basketbal na pol ôsmu utorok, fuuuha.

Prvú hodinu semestra sme čakali pred telocvičňou, čo sa bude diať okolo nás samí basketbalisti, ktorí hneď od trénera ,,vyfasovali," dresy TUKE. My sme tam 3 stáli a po chvíli nám tréner zahlásil:,,Veľa šťastia, začíname budúci týždeň!"

Bála som sa toho, že ma tam tí chalani zvalcujú, ale teraz neľutujem! Po hoďke a pol som plná endorfínov, sem-tam letmo pozerám a obdivujem mužský kolektív s akým nadšením hrajú. Je nás tam pár dievčat, chalani nám aj prihrajú:-) Dnes dom dokonca ostala aj nasledujúcu hodinu, tak som bola plná energie 3 hodiny aktívne, a potom som nabudená počas celého dňa. Usmievam sa ako zmyslov zbavená a pritom celý čas myslím na hru, či na hráča :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Život po 65 nekončí. Sex často áno

Božíčku, to bolo včera niečo. Veta, ktorá vyvolá úsmev na tvári. Kým nezistíte, že ju povedal 70-ročný pár.

KOMENTÁRE

Po sneme: nejde o reštart, ale o štukatérske práce

Cesta Smeru už nie je treťou cestou, ale vraj dramaticky jedinou.


Už ste čítali?